O nás

Spoločnosť VAREXPRES s.r.o. bola založená v roku 1993 ako obchodná firma. V počiatkoch sa zameriavala na prepravu vlastných tovarov. Po rokoch pôsobenia na trhu dopravy sme posilnili naše postavenie, v oblasti prepravy tepelne citlivých tovarov a bežných obchodných tovarov rôznych druhov. Získali sme veľa skúseností s prepravou, rôznych druhov tovaru a  v rôznych veľkostiach.

Zabezpečujeme vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu do všetkých štátov Európy, obzvlášť do štátov: Švajčiarsko, Nemecko, Benelux, Rakúsko, Maďarsko, Česko, Rumunsko, Bulharsko, Grécko. Poskytujeme prepravu bežných,  aj tepelne citlivých tovarov od najmenších zásielok, až do 24t, od 1 palety do 66 paliet. Kladieme veľký dôraz na požiadavky našich zákazníkov a prepravy vždy vykonávame korektne, s dôrazom na presnosť a včasnosť dodania.

V súčasnosti naša firma disponuje s viac ako 35 nákladnými automobilmi, s najmodernejšími dopravnými technikami. Čoho je dôkazom aj priemerný vek nášho vozového parku ( 2 roky). V prípade ak nenájdete v našom vozovom parku vhodné vozidlo na prepravu Vášho tovaru, môžete využiť naše zasielateľské služby. Za minimálny poplatok vám vieme zabezpečiť vhodný dopravný prostriedok, ktorý Vám dodá tovar,  na Vami určené miesto, vo Vami určenom termíne.

Neváhajte a využite naše služby ešte dnes!O nás
O nás
O nás