VOLVO FH + KRONE Cool Liner Duoplex SteelVolvo FH16 má všetko, čo by ste od tohto modelu mohli očakávať. A navyše ďalšie novinky. Ak nemáte radi kompromisy v oblasti výkonu, či štýlu, ste na správnom mieste.
 

 
 
Volvo FH engine Euro6

16 litrov čistej sily

Najsilnejší motor Volvo vôbec, D16K produkuje výkon 750 k a krútiaci moment až 3 550 Nm. Môžete si zvoliť tri úrovne výkonu a 4 úrovne krútiaceho momentu, všetky z nich samozrejme spĺňajú najnovšie emisné normy EURO VI. Doplnené prevodovkou I-Shift a výberom efektívnych a silných zadných náprav, určuje štandardy pre najnáročnejšie transportné misie.

Pozrite si všetky možnosti hnacej línie

Dizajn exteriéru Volvo FH16

Exteriér

1. Rafinované doplnky
Na bočných stranách kabíny sa nachádzajú plochy z tónovaného skla, ktoré dodávajú vozidlu FH16 jedinečný vzhľad. Neslúžia na výhľad smerom von. Ale na to, aby pútali pozornosť.

2. Nová čierna verzia
Nová farba modelu FH16 je tmavá. Veľmi tmavá. Ale pod týmto povrchom sa skrýva unikátny odtieň. Voláme ho Mystic Fjord (Tajomný fjord). Musíte ho vidieť.

3. Dôraz na detaily
Drobné detaily sú rozhodujúce. Najmä vo výraznom pochrómovanom vyhotovení, ako sú predné schodíky, mriežka, kľučky na dverách a znak Volvo, ktoré robia toto vozidlo výnimočným.

4. Mriežka pre najlepších
Saténová tmavo-strieborná mriežka chladiča zanechá na každej ceste jednoznačný dojem. Rovnako aj  zrkadlá a slnečná clona prispievajú
k tomuto prvotriednemu vzhľadu.

Interiér

 

Sedadlo vodiča Volvo FH16   Volant Volvo FH16   Úprava interiéru Volvo FH16